yetki-depolama-pak9

Şehirler Arası Nakliye Hizmeti

Türkiye’nin her noktasına sağladığımız şehirler arası nakliye hizmetimizden siz de yararlanın. Bu hizmet sağlanan evden eve nakliye hizmeti altında şehirler arası sağlanmaktadır. Şehir dışına taşınmak kolay işlemler sonucu sağlanmıyor fakat bizler burada kolaylık sağlıyoruz. Öncelikle müşterilerimizi ile taşıma konusunda bilgilendiriyoruz. Firmamız bu alanda 2 farklı taşıma seçeneği sunuyor. Biri tek müşteri potansiyelinde iken diğeri parsel halinde farklı müşteriler ile taşınma seçeneği sunuyor. Çünkü taşıma konusunda bütçe taşıma işlemini çok zorluyor. Bundan dolayı 2 taşıma arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Sizler de bu taşımaları merak ettiyseniz bilgileri aşağıda bulunuyor. Özellikle parsel taşımanın tercih haline geldiğini bilmenizi isteriz.

yetki-depolama-pak11
yetki-depolama-pak8
yetki-depolama-pak12

Özel Teklif

Burada sunulan teklif size sağlanan araç ve personeller ile eşyalarınız şehir içi taşıma mantığı ile şehir dışına taşınıyor. Yani bu, süreç olarak hem hızlı  hem de aynı gün taşıma imkanı sağlıyor. Burada anlamanız gereken arasında fiyat farkıdır. Çünkü bu fiyat farkı maliyetli bir taşıma imkanı kılıyor. Özellikle özel taşımalarda maliyet gereğinden fazla çıkıyor. Çünkü özel taşınmak güzergahlar arasındaki km farkı ile araç yakıtını etkiliyor. Yani günümüz yakıt fiyatları doğal olarak hizmete de yansıyor. Maliyeti size uygun geliyor ise özel teklifi seçerek hızlı bir şekilde taşıma gerçekleştirebilirsiniz. 

Parsel Teklif

Parsel teklif özel teklife göre hizmet yapısında farklılık göstermiyor. Özel teklifte bahsettiğimiz güzergah mesafesi farklılık göstermektedir. Öncelikle bu hizmet içerisindeki işlemler parsel teklifindeki müşterilerin eşyaları belirli bir güzergaha göre sınıflandırılır. Örneğin pazartesi günü çerçevesinde yola çıkacak aracımız merkez noktasından Antalya’ya gidecektir. Antalya ve çevre illerine gidecek müşterilerimiz araç içerisine eşyaları sevk edilir. Burada bilmemiz gereken eşyalar bu işlem için erkenden alınabilir. Bununla birlikte eşyalar araç pazartesi yola çıkar ve güzergaha göre sırayla müşterilerin eşyaları teslim edilir. Şehirler arasına çıkan araçlarımız büyük model araçlarımızdır. Kapasite olarak 3 ev eşyası alabilirler. Parsel taşıma tercih etmek eşyanın teslim gününü şirket belirlemektedir.

Daha Fazla Detay İçin Bizimle İletişime Geçin.